NUEVA TARIFA ENERO 2022

03, febrero | 34 Comentarios
NUEVA TARIFA ENERO 2022

BOMBAS BLOCH pone a disposición de sus clientes la nueva TARIFA ENERO 2022 con precios muy interesantes, así como nuevos modelos de bombas que complementan una de las gamas más amplias del mercado. 

 

Además de los precios reflejados en esta tarifa podemos presupuestar todo tipo de soluciones hidráulicas complejas con soluciones especiales gracias a los medios humanos y tecnológicos con los que disponemos en nuestra factoría de Massalfassar (Valencia). 

 

Si prefiere que le enviemos uno o varios ejemplares en formato papel no dude en ponerse en contacto con nosotros mediante correo electrónico a info@bombasbloch.com indicando el nombre de su empresa, teléfono de contacto y el número de ejemplares que desea. 

Listado de posts

- - 06/12/2023 13:41

Telewizor 4K z tunerem satelitarnym

 | Ocena 4.8 ★★★★★ 124 głosów

Dekoder cyfrowy to urządzenie oferowane przez operatorów telewizji cyfrowej swoim abonentom, po włożeniu karty abonenckiej odkodowuje programy telewizyjne wybrane podczas podpisywania umowy o abonament. Dzięki zaawansowanemu procesorowi oraz możliwości podłączenia dysku twardego oferuje takie funkcje jak zatrzymywanie i nagrywanie programów telewizyjnych, korzystanie z aplikacji serwisów streamingowych. Ma jednak jedną wadę, zajmuje dużo miejsca pod telewizorem no i wyglądem też nie urzeka, czy można go czymś zastąpić ? Z pomocą przychodzi nam moduł CAM, jest to małe płaskie urządzenie, w które wsuwamy naszą kartę abonencką a całość montujemy z tyłu telewizora w specjalnym gnieździe oznaczonym logiem CI+.

Czy to wszystko ? Oczywiście nie, telewizor musi mieć wbudowany tuner satelitarny co da się sprawdzić w prosty sposób, oprócz zwykłego gniazda antenowego powinno się znajdować nakręcane wejście typu "F" przeznaczone do podłączenia kabla koncentrycznego poprowadzonego od zamontowanej na dachu anteny satelitarnej ® ustawionej na pozycję orbitalną Eutelsat 13E skąd nadają wszystkie polskie programy telewizyjne, dla osób zainteresowanych kanałami niemieckimi, francuskimi i angielskimi polecamy dołożenie dodatkowego konwertera na satelitę Astra 19E. Trzeba podkreślić, że większość modeli telewizorów produkowanych w ostatnich pięciu latach ma wbudowane tunery satelitarne.

Co tracimy używając modułu CAM ? Nie będziemy mogli nagrywać wybranych kanałów telewizyjnych na dysk twardy podłączony przez złącze USB do telewizora, wynika to z ograniczeń nakładanych przez właścicieli praw autorskich. Aplikację bedą dostępne tylko z poziomu telewizora, nie jest to wielkie utrudnienie ponieważ zarówno Polsat jak i Canal+ udostępniają swoje produkty na Android TV oraz Smart TV. Największym plusem jest sterowanie tylko jednym pilotem i dużo mniejszy pobór energii co przekłada się na miesięczne rachunki za prąd. Istnieje również opcja wyboru rodzaju strojenia tunera satelitarnego, robimy to według ściśle ustalonej listy kanałów operatora lub według kolejności transponderów co daje nam możliwość dowolnego ustawienia kolejności programów i późniejszego sortowania ich według własnych kryteriów (film, sport, rozrywka, alfabetycznie itd.)

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od naszych potrzeb i upodobań, dobrze że operatorzy dają nam wybór z którego możemy skorzystać. Jak się okazuje telewizja satelitarna daje nam więcej możliwości niż oglądanie niskiej jakości filmów przez internet, a do tego generuje mniejszy ślad węglowy co jest bardzo istotne w czasach globalnego ocieplenia.

Captcha